cesta: titulní strana > Služby a řešení > Informační systémy

Informační systémy

Informační systémy

Firma Trialog spol. s r.o  pomáhá svým zákazníkům v oblasti informačních systémů již od správného nezávislého výběru informačního systému, přes jeho zavedení,zaškolení pracovníků až po jeho udržování. Využijte naše zkušenosti a kontakty.

 Máme zkušenosti a rádi Vám předložíme naše reference.


Řešení pro malé a střední firmy

Vision32 LE je produkt plně kopírující funkcionalitu systému Vision32. Je určen segmentu malých firem, kde je vnímána potřeba využívat již od začátku kvalitní software, ale kde se ještě nevyplatí obrovské investice do IT. Tento produkt je mimořádně zajímavý právě díky nízké ceně a vysokému výkonu. Jediným omezením je počet položek některých agend.

Řešení pro velké firmy

Vision32 je komplexní ERP systém pracující v reálném čase. Je komerčně používán od roku 2000 a má stovky uživatelů převážně v české republice. Je vhodný pro segment středně velkých a větších firem, ale díky zajímavé cenové strategii jej může s výhodou využít i menší firma. Systém využívá technologie klient-server a SQL databázi (Sybase SQL). Svou funkcionalitou pokrývá běžné potřeby firem v oblasti řízení a plánování financí, personalistiky a mezd, řízení a plánování logistiky, zásobování a výroby. Systém je vybaven moderními podpůrnými nástroji jako je work-flow, customizace prostředí, sestav a podobně.

Oborová řešení

 


nahoru|titulní strana
TRIALOG ... Váš správce počítačové sítě !© TRIALOG spol. s .r.o., Chlumova 1, 586 01 Jihlava Tel: 777 246 592