cesta: titulní strana > Kurz Fotografování s digitální zrcadlovkou

Kurz Fotografování s digitální zrcadlovkou

Fotografování s digitální zrcadlovkou - termíny

V současné Covidové situaci předpokládáme spuštění nových kurzů v druhé polovině roku 2021. Máte li zájem, pošlete nám Váš kontakt a my Vám jakmile kurz vyhlásíme, pošleme upozornění s datumem konání workshopu.

Kurz Fotografování s digitální zrcadlovkou

Cílová skupina - začátečník, mírně pokročilý:

Kurz „Fotografování s digitální zrcadlovkou" je určen pro začínající majitele zrcadlovky, kteří se chtějí naučit co nejefektivněji a co nejlépe ovládat svůj přístroj. K jeho absolvování není potřeba žádných fotografických znalostí ani praktických zkušeností. Na kurzu vás seznámíme se základními fotografickými návyky a s ovládáním vaší techniky.

Cíl kurzu:

Díky absolvování kurzu získáte skutečně velké množství zkušeností přímo z praxe. Naučíte se používat jednotlivé režimy A,S,M, což vás posune mílovými kroky vpřed na cestě za dobrou fotografií. Dále se dozvíte, jaké základní dovednosti má váš fotoaparát a jak se dají využít pro různé žánry a konkrétní světlené podmínky.

Celý kurz je založen na velmi otevřené komunikaci lektora s posluchači a především na neustálém praktickém zkoušení jednotlivých funkcí přístroje s okamžitou kontrolou výsledků. Ihned tak uvidíte, jaký vliv má daný režim a konkrétní nastavení na výsledný snímek.

Dozvíte se například jak si nastavit citlivost ISO na základě daného světla, jak využívat preferenční režimy času a clony, kdy a proč je vhodné použít kompenzaci expozice, nebo například jak snímek správně vyvážit barevně.

 Obsah kurzu:

 Předpoklady pro absolvování kurzu:


Proč přijít na kurz?

Cena kurzu :

·        1 590,- Kč ( pro ty, kteří si koupí zrcadlovku v Trialogu, je kurz ZDARMA )

 

 


nahoru|titulní strana
TRIALOG ... Váš správce počítačové sítě !© TRIALOG spol. s .r.o., Chlumova 1, 586 01 Jihlava Tel: 777 246 592